Zabiegi Laserowe Alma Harmony XL pro

Alma Harmony XL to innowacyjna platforma laserowa wyposażona w kilka specjalistycznych głowic zabiegowych, dzięki czemu umożliwia wykonanie licznych procedur dermatologicznych i estetycznych. Uniwersalność i bogactwo technologiczne urządzenia pozwalają dobrać najbardziej efektywną terapię dedykowaną danemu problemowi jak i dające spektakularne rezultaty terapie łączone przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta. Platforma posiada aż 65 zastosowań potwierdzonych licznymi certyfikatami FDA. Alma Harmony XL to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa w obszarze całego ciała, w tym delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu, u osób z różnym fototypem.

Wskazania do zabiegu laserowego Alma Harmony XL pro obejmuja: resurfacing skóry, redukcję zmian pigmentacyjnych, redukcję blizn, rozstępów i innych niedoskonałości skóry, zaawansowany lifting skóry, zmiany naczyniowe, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Clearlift – laserowe odmłodzenie skóry

Clearlift to najbardziej zaawansowana technologicznie głowica służąca do głębokiej stymulacji i przebudowy skóry. Zabieg w bezpieczny i niemal bezbolesny sposób intensywnie rewitalizuje i zagęszcza skórę, dzięki czemu stanowi niekwestionowaną alternatywę dla procedur chirurgicznych. Clearlift stymuluje skórę mechanicznie tworząc niewielkie i kontrolowane ogniska zapalne otoczone zdrową tkanką, które inicjują proces gojenia i stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Frakcyjna metoda stymulacji skóry bez ablacji, czyli przerwania ciągłości naskórka, skraca okres rekonwalescencji i ogranicza ryzyko powikłań, a dzięki zmiennym końcówkom pozwala stymulować skórę na różnych poziomach.

O zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania,  a sama procedura jest szybka i niemal bezbolesna, stąd odbywa się bez znieczulenia. Po oczyszczeniu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań operator dobiera parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb klienta. Po zabiegu aplikowany jest krem pozabiegowy, a klient zostaje szczegółowo poinformowany o zasadach pielęgnacji skóry w domu. Zabieg polecany jest dla każdego fototypu i może być z powodzeniem wykonywany przez cały rok.

Efekty:

 • Regeneracja i głębokie odmłodzenie skóry
 • Wymodelowanie owalu twarzy
 • Redukcja blizn i przebarwień
 • Redukcja zmarszczek
 • Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry

DYE- VL laserowa terapia zmian naczyniowych

DYE- VL to niezwykle innowacyjna i skuteczna technologia służąca do usuwania zmian naczyniowych. Zabieg pozwala w bezpieczny sposób zredukować teleangiektazje, czyli rozszerzone naczynia krwionośne, rumień oraz przebarwienia powstałe w wyniku fotostarzenia. Doskonale sprawdzi się w terapii cienkiej i delikatnej cery naczyniowej z prześwitującymi „pajączkami” naczyniowymi jak i również stanowi cenną procedurę w terapii trądziku różowatego. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny detektor pigmentu – oksyhemoglobiny i melaniny, dzięki czemu pozwala redukować przebarwienia na różnej głębokości i różnym podłożu. Urządzenie wyposażone jest w końcówkę chłodzącą, która skutecznie minimalizuje negatywne odczucia towarzyszące procedurze.

O zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a dzięki obecności końcówki chłodzącej procedura jest niemal bezbolesna. Po oczyszczeniu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań operator dobiera parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb klienta. Na zakończenie aplikowany jest krem regenerujący, a klient zostaje szczegółowo poinformowany o zasadach pielęgnacji skóry w domu. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, jednak dla uzyskania optymalnych rezultatów należy wykonać serię 3-6 zabiegów w odstępie minimum 3 tygodni.

Rezultaty:

 • Redukcja zmian naczyniowych
 • Redukcja trądziku różowatego
 • Redukcja rumienia
 • Redukcja zmian pigmentacyjnych skóry
 • Usunięcie pajączków naczyniowych i naczyniaków płaskich
 • Wyrównanie kolorytu
 • Poprawa jędrności i napięcia skóry
 • Spłycenie zmarszczek

iPixel – laserowy resurfacing skóry

iPixel to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie laser Er:Yag służący do głębokiego resurfacingu, redukcji blizn i likwidacji zmarszczek. Urządzenie stymuluje skórę mechanicznie tworząc niewielkie i kontrolowane mikrourazy termalne otoczone zdrową tkanką, które inicjują proces gojenia i stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Frakcyjna metoda stymulacji skóry pobudza intensywne procesy regeneracyjne, które w połączeniu z ablacyjnym uszkodzeniem naskórka dają efekt głębokiego złuszczenia i wygładzenia skóry. Zabieg polecamy przede wszystkim w celu głębokiego resurfacingu skóry, terapii blizn o różnej etiologii (pozapalne, potrądzikowe, pooperacyjne, po urazach), redukcji zmarszczek, rozstępów i rozszerzonych porów.

O zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Po oczyszczeniu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań na obszar zabiegowy nakładany jest krem przedzabiegowy. W tym czasie operator dobiera parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb klienta. Na zakończenie aplikowany jest krem regenerujący, a klient zostaje szczegółowo poinformowany o zasadach pielęgnacji skóry w domu. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, opuchnięta i może dawać niewielkie dolegliwości bólowe. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa 7 dni i wymaga ograniczenia niektórych czynności.

Rezultaty:

 • Wygładzenie skóry
 • Spłycenie zmarszczek i bruzd
 • Redukcja blizn różnego pochodzenia
 • Wyrównanie kolorytu
 • Poprawa napięcia i jędrności skóry
 • Redukcja rozstępów
 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych (porów skóry)

Q-switch – laserowe usuwanie tatuażu

Laser Q-switch to nowoczesny laser nanosekundowy służący do bezpiecznego i skutecznego usuwania tatuażu, makijażu permanentnego i głębokich przebarwień. Głowica Q-switch 1064/532 emituje nanosekundowy impuls selektywnie wychwytywany przez barwniki zawarte w komórkach skóry, powodując ich rozpad na drobne cząstki, które są następnie usuwane przez układ immunologiczny organizmu. Skutkuje to stopniowym rozjaśnieniem tatuażu/makijażu permanentnego.

O zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Po oczyszczeniu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań na obszar zabiegowy nakładany jest krem przedzabiegowy. W tym czasie operator dobiera parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb klienta. Na zakończenie aplikowany jest krem regenerujący, a klient zostaje szczegółowo poinformowany o zasadach pielęgnacji skóry w domu. Bezpośrednio po zabiegu skóra poddana działaniu lasera ulega zbieleniu, a po ok 1 h – przybiera kolor czerwony. Obrzęk, będący sygnałem absorpcji wiązki lasera przez barwnik jest objawem normalnym i ustępuje samoistnie w ciągu 3 dni. Procedurę należy powtórzyć co 5-8 tygodni, a ilość zabiegów w serii zależy m.in. od koloru, typu i gęstości barwnika tatuażu oraz od indywidualnej reakcji układu immunologicznego klienta.

Rezultaty:

 • Usunięcie tatuażu/makijażu permanentnego
 • Redukcja przebarwień/zmian pigmentacyjnych skóry/piegów

Nd:YAG – zamykanie głębokich zmian naczyniowych

Laser Nd:YAG o długim impulsie służy do skutecznego usuwania zarówno powierzchniowych zmian naczyniowych (bogatych w oxyhemoglobinę teleangiektazji) jak i głęboko położnych niebieskich zmian naczyniowych o średnicy do 4 mm. Wiązka lasera o długości 1064 nm jest wychwytywana przez oxyhemoglobinę powodując koagulację śródbłonka naczyń, a w konsekwencji zamknięcie światła naczynia krwionośnego bez uszkodzenia naskórka.

O zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Po oczyszczeniu skóry i wykluczeniu przeciwwskazań operator dobiera parametry zabiegowe indywidualnie do potrzeb klienta. Na zakończenie aplikowany jest krem regenerujący, a klient zostaje szczegółowo poinformowany o zasadach pielęgnacji skóry w domu.

Już po pierwszym zabiegu można dostrzec zamknięcie naczyń, jednak w zależności od obszaru ciału i rozległości zmian zabieg może wymagać powtórzenia.

Rezultaty:

 • Usunięcie płytkich i głębokich zmian naczyniowych na twarzy
 • Redukcja płytkich i głębokich zmian naczyniowych na nogach