Gabinet

„Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym.”
Audrey Hepburn

Mój gabinet kosmetologii estetycznej – ODNOWA, to miejsce w którym kobiety, ale także mężczyźni mogą poddać się konsultacjom i zabiegom pielęgnacji twarzy i ciała pod okiem profesjonalistów w atmosferze spokoju i życzliwości. Każdego gościa traktujemy indywidualnie, z uważnością i zrozumieniem tak, by czas spędzony w moim gabinecie był odnową nie tylko dla ciała, ale i psychiki. Tutaj każdy gość może zatrzymać się na chwilę i skupić wyłącznie na sobie.

Pracujemy w nurcie kosmetologii holistycznej, traktując człowieka jako funkcjonalną całość. Skupiamy się nie tylko na działaniach wpływających na skórę od zewnątrz, jak odpowiednie zabiegi i kosmetyki, ale także od wewnątrz. Istotny wpływ na wygląd skóry czy włosów ma bowiem stan zdrowia, dieta, styl życia, codzienna pielęgnacja. Z tego powodu terapię poprzedzamy pogłębioną konsultacją kosmetologiczną.

W gabinecie ODNOWA przeprowadzamy wybrane, skuteczne zabiegi z zakresu zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej. Dbając o najwyższą jakość usług i komfort pacjentów, używamy nowoczesnego sprzętu medycznego i preparatów wyłącznie wyselekcjonowanych renomowanych firm.

W ofercie gabinetu ODNOWA jest również makijaż permanentny, wykonywany przez certyfikowaną linergistkę.

Zapraszam Państwa do mojego gabinetu kosmetologii estetycznej ODNOWA.

 

mgr Aneta Grzywa

Partnerzy

Korzystam wyłącznie z najlepszego sprzętu i preparatów uznanych marek.

Opinie

Pani Aneta, po pierwsze pełna profesjonalistka, wszystko zostało mi wyjaśnione w sposób jasny i klarowny. Zabieg depilacji laserowej przeprowadzony idealnie. W 100% polecam! Bardzo się cieszę, że trafiłam do gabinetu pani Anety.

Małgorzata

ODNOWA. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Pani Aneta jest świetna w tym co robi, potrafi doradzić, wytłumaczyć i pomóc. Dziękuję i polecam!

Sabina

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie Anety sprawiają, że każdy zabieg w Gabinecie Odnowa jest bezpieczny i skuteczny! Jestem zachwycona rezultatami po mezoterapii igłowej wykonanej przy użyciu preparatu Neauvia Hydro Delux. Moja skóra wygląda promieniście, drobne zmarszczki mimiczne zostały zdecydowanie zredukowane a przebarwienia zminimalizowane!P.S. Wystój wnętrza Gabinetu zwala z nóg!

Joanna

Pełen profesjonalizm, Aneta to osoba z pasja, jest perfekcyjna w tym co robi. Polecam usługi gabinetu Odnowa !!!

Dominika

Profesjonalna, sympatyczna i rzetelna osoba z pasją. Szczerze polecam.

Katarzyna

Aneta swoją pracę wykonuje z pasją, dokładnością a do tego jest przesympatyczną osobą. Polecam z czystym sumieniem.

Bożena