O mnie

„Jestem zakochana w swoim zawodzie. Kosmetologia i medycyna estetyczna są moją pasją.”
mgr Aneta Grzywa

mgr Aneta Grzywa

kosmetolog, trycholog

Ukończyłam studia na Wydziale Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od ponad 15 lat pomagam klientom w poprawie kondycji skóry, ciała i wyglądu. Jestem ekspertem w takich zabiegach, jak: depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, frakcyjna, karboksyterapia oraz stymulatory tkankowe. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę praktyczne umiejętności, by profesjonalnie opiekować się klientami i wprowadzać nowości do portfolio usług.

Lata praktyki nauczyły mnie, że nie ma dwóch takich samych osób. Każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, łącząc doświadczenia kosmetologa, kobiety i przedsiębiorcy, otworzyłam własny gabinet, w którym mogę zadbać o każdego gościa tak, jak lubię: profesjonalnie, wnikliwie i z wrażliwością.

Kocham pracować z ludźmi, ale przede wszystkim dla ludzi. Cieszę się, kiedy widzę uśmiech zadowolenia na twarzy moich klientów. Uwielbiam również patrzeć na efekty mojej pracy w postaci piękniejszej skóry klienta czy gładkiego, jędrnego ciała.

Dziękuję wszystkim, którzy doceniają moje starania i wracają do gabinetu ODNOWA.

Współpracownicy

mgr Karolina Pietruszka

kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza (specjalizacja Odnowa biologiczna). Absolwentka studiów magisterskich z zakresu kosmetologii estetycznej na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.

Kosmetologia jest jej zawodem, a równocześnie pasją, stąd też stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w specjalistycznych kursach i praktykach. Ceni terapie, które opierają się na holistycznym podejściu do urody i zdrowia. Czerpie radość z kontaktów z ludźmi. W pracy dba o komfort i zadowolenie pacjentów. Wierzy, że piękno zewnętrzne jest odbiciem wnętrza człowieka, a kosmetolog pomaga je tylko wydobyć.

dr Małgorzata Warchoł

Lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
W 2010 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na katowickiej GWSH. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging.

Wiedza i doświadczenie zdobywane na wielu kongresach, kursach i szkoleniach sprawiają, że spełnia  oczekiwania pacjentów. Dzięki znajomości zagadnień  z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej  patrzy na swoich pacjentów holistycznie.

Posiada szczególnie duże doświadczenie w zabiegach, takich jak: toksyna botulinowa, wypełniacze tkankowe (kwas hialuronowy), mezoterapia, stymulatory tkankowe (hydroksyapatyt wapnia), nici rewializujące i liftingujące.

Beata Wójtowicz

Linergistka

Kosmetolog i certyfikowana linergistka z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie wykonywania makijażu permanentnego. Wierząc, że ciągłe doskonalenie jest gwarantem najwyższej jakości usług, nieustannie pogłębia wiedzę, zdobywa nowe umiejętności podczas szkoleń, warsztatów, kongresów oraz sympozjów. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe pozwalają jej na wykonywanie bezpiecznych i naturalnych makijaży. Praca dla niej to nie tylko zawód, ale przede wszystkim – pasja. Beata Wójtowicz oferuje Państwu bezpieczny i w pełni profesjonalny makijaż permanentny, wykonywany z użyciem najwyższej jakości urządzeń i pigmentów.