FERULAC VALENCIA PEEL z TCA

Ferulac Valencia Peel to bezpieczny peeling przeciwko fotostarzeniu o wyjątkowej skuteczności – jego efekty widać już po pierwszej aplikacji. Wykorzystuje zjawisko synergii czterech kwasów: trójchloroctowego (TCA), ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego. Dzięki temu ma bardzo silne działanie przeciwstarzeniowe: inicjuje syntezę włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Odgrywają one podstawową rolę w utrzymaniu jędrności, elastyczności i nawilżeniu skóry.

Kwas ferulowy jest silnym antyoksydantem, który naprawia posłoneczne uszkodzenia skóry, kwas trójchlorooctowy (TCA) złuszcza naskórek, kwas salicylowy usuwa martwy naskórek i ułatwia przenikanie innych substancji, natomiast 3-O-etylo-askorbinowy dodaje blasku, rozjaśnia przebarwienia i działa przeciwstarzeniowo.

Ferulac Valencia Peel  to broń przeciwko zmarszczkom, wiotkości skóry, przebarwieniom i utracie blasku. Sprawdza się doskonale w przypadku skóry dojrzałej. Może być stosowany na skórę twarzy, dekoltu, szyi, jak też dłoni.

O zabiegu

Podczas nakładania w gabinecie Ferulac Valencia Peel można poczuć mrowienie, ciepło, a nawet gorąco, które ustępują po kilku minutach. Po około 8 godzinach, już w domu, należy peeling zmyć letnią wodą. Po około 3 dniach od zabiegu skóra zaczyna się delikatnie łuszczyć.

Przez kilka dni po zabiegu należy unikać opalania, korzystania z solarium, basenu i sauny. Należy też zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego.

Zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów Ferulac Valencia Peel w odstępie co 3-4 tygodnie. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku.

Efekty przeciwzmarszczkowe i depigmentujące  Ferulac Valencia Peel wzmacnia użycie po zabiegu preparatów z retinolem. Efekty zabiegu Ferulac Valencia można podtrzymywać zabiegami, takimi jak:  DNA Recovery Peel  czy peeling Ferulac Classic z witaminą C.

Efekty dla skóry twarzy, dekoltu

  • przeciwdziała objawom fotostarzenia twarzy, dekoltu, dłoni
  • usuwa skutki fotostarzenia, jak np. przebarwienia
  • redukuje zmarszczki i poprawia jędrność i elastyczność skóry
  • nawilża i dodaje blask

Przeciwwskazania

  • alergie skórne na składniki zawarte w peelingu
  • aktywna opryszczka lub inne zakażenia skóry
  • ciąża oraz okres karmienia
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby nowotworowe