Informacja dla klientów

Szanowni Klienci,

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzam nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.

Dla Was, moich klientów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Proszę, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w salonie.

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

Zasady umawiania wizyt

  1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie. Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby. W gabinecie może przebywać 1 klient.
  2. Klient przychodzi na zabieg bez osób towarzyszących.
  3. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecyduję, czy wizyta jest możliwa w oczekiwanym przez Was terminie, czy umówimy się na kolejną rozmowę w ustalonym wspólnie, innym terminie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
  4. Bardzo proszę o punktualne przychodzenie na zabiegi, czyli w konkretnym przedziale czasu, np. nie wcześniej niż 10 minut przed i nie później niż 10 min po umówionej godzinie. Dzięki temu ograniczę zbędne kontakty między Klientami i będę mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji. Jeśli zdarzy się przyjść wcześniej zaczekaj w swoim samochodzie lub pospaceruj.
  5. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne – proszę się w nie zaopatrzyć. Obowiązkowe będzie mycie oraz dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z gabinetu. Po przybyciu Klienta do gabinetu proszę o umycie i zdezynfekowanie rąk, zakrycie twarzy maseczką i nałożenie rękawiczek jednorazowych. Jeśli założenie rękawiczek lub maski nie będzie możliwe proszę jedynie umyć i dezynfekować ręce. Jeżeli Klient po przyjściu ma już nałożone rękawiczki to należy je zdezynfekować. Jeżeli Klient ma na sobie tę samą maseczkę od wielu godzin proszę by wymienić na nową.
  6. Proszę nie używać telefonów w trakcie wykonywanych usług.
  7. Proszę ograniczyć rozmowy podczas wykonywanych zabiegów i nie dotykać rękoma twarzy.
    Zdaję sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy mi na tym, żeby klienci w moim gabinecie czuli się i byli bezpieczni.

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY!