Zamykanie naczyń krwionośnych – THERMAVEIN®

ThermaVein® jest nowoczesną, bezpieczną, bezbolesną technologią stosowaną do zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała. Zapewnia niemal natychmiastowy, ale i trwały efekt.

ThermaVein® wykorzystuje proces termokoagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF) do drobnych, rozszerzonych i uszkodzonych naczyń krwionośnych. Ciepło powoduje podgrzanie i zamknięcie naczynka. Ponieważ ultra-cienka igła dostarcza precyzyjnie energię do miejsca wykonywania zabiegu, nie ma ryzyka uszkodzenia sąsiednich tkanek, a także powstania poparzeń, przebarwień i blizn pozabiegowych.

ThermaVein® jest wynikiem wieloletnich badań naukowych Briana Newmana, chirurga naczyniowego, jednego z największych autorytetów medycznych w Wielkiej Brytanii.

O zabiegu

Zabieg przy użyciu termokoagulacji na twarzy trwa najczęściej około 15 minut, nieco dłużej na nogach. W jego wyniku na przebiegu leczonych naczyń pojawiają się mikrostrupki, które na twarzy utrzymują się kilka dni, a na nogach – do 2 miesięcy. Tuż po zabiegu w okolicy poddawanej leczeniu są widoczne niewielki obrzęk i zaczerwienienie, zanikające po kilku godzinach. Leczonych miejsc nie należy wystawiać na ostre słońce.

Efekty

  • usunięcie zmian naczyniowych na nogach (tzw. pajączków)
  • redukcja teleangiektazji, czyli zmian naczyniowych na twarzy
  • zmniejszenie zaczerwienienia twarzy i nosa
  • redukcja naczyniaków płaskich gwiaździstych i rubinowych
  • usunięcie zmian skórnych, m.in. włókniaków i brodawek

Przeciwwskazania

  • uczulenie na nikiel
  • ciąża
  • padaczka
Informacja dla klientów

Szanowni Klienci,

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzam nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami.

Dla Was, moich klientów, najważniejsze są zmiany w sposobie umawiania się na zabiegi. Proszę, aby zapoznać się z nimi przed planowaną wizytą w salonie.

Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

Facebook